17.07.2015

003 Teenage Dream

Witam ja dzisiaj tak na szybko bo właśnie za 30 minut wyjeżdżam do Chorwacji! Już nie mogę się doczekać jestem padnięta po wszystkich treningach i po Mistrzostwach Polski. Piszę ten post 13.07 więc gdy to czytacie to jestem już daleko, ale notka wypada akurat w moje URODZINY! Yeah zawsze chciałam mieć notkę w moje urodziny. Jest dzisiaj trochę skromnie bo na prawdę miałam tylko 3 dni na zrobienie wszystkiego i takie tam... dobra już nie zanudzam i zapraszam do oglądania.
Nagłówki:
Oj biednie dzisiaj z tymi moimi nagłówkami... Nie zdziwię się jeżeli się wam nie spodobają bo na mnie nie robią w ogóle wrażenia...
Banner:
Tu napis jest beznadziejny i wymyślany na ostatnią chwilę, a na dodatek za prosty bo bez internetu czegoś lepszego nie wymyślę.
Koloryzacje:
Stocki:

7 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! ^^
  Skomentuję. A co. :D
  Nagłówki - bardzo ładne :) Moim faworytem jest drugi. Cudne połączenie niebieskiego i odcieni szarości. Jedyne co bym zmienił to krycie mniejszych napisów.
  Koloryzacje i stocki może później pobiorę, bo teraz mam taki zamęt na komputerze, że nie umiem się połapać gdzie co jest. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego :*
  Mi się baner bardzo podoba, chociaż napis taki sobie. Nagłówki są cudne, ale z kolei napisy na pierwszym ciężko się czyta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego, Obliviate. :*

  Sygnatura fajna, przyciągnęła mój wzrok na dłużej, choć ja bym zmieniła nieco krycie na mniejsze przy tych mniejszych napisach po bokach. ;) A koloryzacja też świetnie wygląda. :D
  Pierwszy nagłówek to mój faworyt, te jaśniejsze smugi zdecydowanie dodają mu uroku. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. See you again
  Pobrałam stocki ^^ Drugi banner jest bardzo ładny. Wszystkiego najlepszego i miłego odpoczynku!
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale chyba zamiast paczki zahostowałaś obrazek :D

   Usuń

Theme by Lydia Land of Grafic