01.08.2015

006. Papercut

Cześć wszystkim ;3
Zanim przejdę do notki i próśb o skomentowanie zacznę od przypomnienia co to dzisiaj za dzień.
Pierwszy sierpnia to jedna z ważniejszych dat naszej historii. Obchodzimy dzisiaj 71 rocznicę powstania warszawskiego. Nie wolno nam zapominać o poświęceniu naszych rodaków, którzy walczyli o naszą wolność, byśmy teraz mogli spokojnie siedzieć przed komputerem i tworzyć co dusza zapragnie, jeździć na rowerze, bawić się i wiele, wiele innych.
Nikt nie lubi wkuwać na historię. Ciągle tylko przyczyny, przebieg, skutki... przyczyny, przebieg, skutki..., ale są takie wydarzenia o których trzeba mieć chociażby najmniejsze pojęcie.
Akurat powstanie warszawskie to mój ulubiony temat. Przygotowywałam w drugiej gimnazjum projekt na ten temat i nie żałuję, że nie podjęłam się opowiadania o oklepanej: "modzie", czy też "historii piłki nożnej" itp.
Jako, że na dzisiejszy dzień przypadła moja notka postanowiłam dodać kilka prac z postaciami "Miasta 44" i jako, że kocham ten film - "Kamieni na szaniec".
Tak z innej beczki, czy wam też się zdaje, że ten miesiąc minął jak jeden dzień? Ja jakoś nie wyobrażam sobie końca wakacji. Nowa szkoła, nowi znajomi, nowi nauczyciele. Dodajmy do tego szkołę językową i dodatkowo (szkolny) Dyskusyjny Klub Filmowy czy jakoś tak i pozmiatane. Nie będę miała wtedy czasu na komputer. No ale! Jeszcze calusieńki miesiąc! Nie ma co się smucić. :)

Zapraszam do oglądania, a później komentowania :)

Nagłówki:
http://funkyimg.com/view/ZCRv
Ten nagłówek bardzo mi się podoba. W przeciwieństwie do tego pod spodem.
http://funkyimg.com/view/ZCRw
Mało nagłówków, ale cóż poradzić? Mam za dużo innych zajęć. ;c
 
Sygnatury:
http://funkyimg.com/view/ZCRC
Wiem, że motylki niezbyt pasują... ale... bez nich byłoby trochę pusto
http://funkyimg.com/view/ZCRD
Kompletnie nie wiem co o tym myśleć. ;| Z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej.. sama nie wiem...chyba  za dużo dałam stocków...
 
Ikony:
 Pierwsza mi się podoba, ale reszta już nie... heh ;/

Szablon:
http://ginny1xd.deviantart.com/art/4-FLy-550183062
Ten szablon różni się tylko kolorami od tego, który dodałam w mojej wcześniejszej notce. Jednak ten bardziej mi się podoba. + nagłówek jest z gifem

Plik PSD: 
http://hostuje.net/file.php?id=944150e58c4a4366af919adc10c56579

Z chęcią podjęłabym się współpracy. Jeśli byłby ktoś chętny kontakt do mnie znajduje się w zakładce "Contact".
Przyjmę jedno wybrane zamówienie (niekoniecznie pierwsze).
 To by było na tyle :)
Do kolejnej notki :*

5 komentarzy:

 1. Pierwszy nagłówek i szablon to moi faworyci z dzisiejszej notki. Co do historii to powstanie warszawskie też mnie zawsze interesowało. Ogólnie zawsze wolałam na historii tematykę wojny niż taką np. starożytność, średniowiecze itp.
  Pozdrawiam i czekam na kolejne posty ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się szablon i pierwszy nagłówek ^^ Ogółem nie lubię historii wojny, bo jest po prostu przygnębiająca. Znać trzeba, ale żeby pasjonować się to w życiu. Ale bardzo polubiłam film Miasto 44 i widzę nawet cytat z piosenki stworzonej na jego potrzeby ^^ Sygnatura z Jessicą Jung byłaby lepsza, gdyby postacie nie zajmowały 3/4 pracy: jak dla mnie oczywiście.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. see you again
  pobieram plik PSD =D

  OdpowiedzUsuń
 4. Temat wojny, tu się zgodzę, każdy powinien znać i się o nim wypowiedzieć chociaż trochę. Ale ja osobiście jakoś wolę bardziej tematy o II wojnie światowej, niż o I. :)
  Uwielbiam pierwszy nagłówek <3 Taki delikatny, a zarazem mroczny,
  W drugim jest przede wszystkim za ciemno. Tekstury to jeden wielki bałagan, przynajmniej ja mam takie wrażenie, a i jeszcze koloryzacja taka troszkę dziwna. :D
  Pierwsza sygnatura ciekawie wyszła, ale ja bym ciut zmniejszyła rozmiar czcionki, tak żeby nie zajmowały całej szerokości paska.
  A druga sygnaturka... Nie wiem,czego ty od niej chcesz, mnie się podoba. Jeśli już, to bym nieco (nie za wiele) zmniejszyła obie modelki i tyle. :D
  Szablon ładny, ale w takiej czarno--biało-szarej kolorystyce i do tego z czarnym, gładkim tłem wydaje się pusty i przygnębiający, więc ja bym na tło dała jakiś pattern, żeby to urozmaicić. Ale i tak wolę kolorową wersję. :P

  see you again
  Pobieram plik psd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;D
   i tak na marginesie, to powstanie warszawskie było podczas II wojny światowej, którą osobiście też wolę.

   Usuń

Theme by Lydia Land of Grafic